Alpine pro Osaga LPAB676990
Kód: 233679/M 233679/L Zvolte variantuSouvisející produkty

Bavlněné dámské tričko s krátkými rukávy, kulatým výstřihem a kontrastním postiskem.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000028-2579-0
Detailní popis produktu
Špičkové dámské lyžařské kalhoty OSAGA zajistí dokonalé pohodlí a požadovaný komfort při lyžování, snowboardingu i ostatním zimním sportování, a to za každého počasí. Tyto dámské zimní kalhoty snadno odolají silnému sněžení, mrazu, dešti i větru. Materiál s membránou PTX SNOW je navíc velmi pružný a dosahuje vodního sloupce ve výši 10000 mm a paropropustnosti 10000g/m2/24h. Pro maximální komfort při zimních sportech mají zimní kalhoty OSAGA praktický polopřiléhavý střih, hřejivou výplň i podšívku, podlepené švy, nařasený pas do gumy, polohovatelné a odepínatelné šle, anatomicky tvarovaná kolena pro příjemný pohyb a nohavice ve spodní části rozepínatelné a zpevněné speciálním materiálem chránícím proti oděru. Moderní reflexní potisk s dokonalým odrazem světla nesmí na lyžařských kalhotech chybět.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Dámské Kalhoty |
---|---|
EAN: | Zvolte variantu |

Dámské kalhoty (zkrácená -5cm) s úzkými nohavicemi a sedlem na zadním dílu.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000332-0100-0

Velmi oblíbené dámské sportovní kalhoty, jedny z nejprodávanějších. Bez kapes, bez lemů, bez všeho, hodí se k tričkům, k bolerkám, ke všemu. Přiléhavý střih a příjemná bavlna zajistí dokonalé pohodlí, tyto kalhoty bohatě vynosíte.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000367-0100-A
Délka => zkrácena -5 cm

Dámské kalhoty velmi elegantní délky nad kotníky. Kalhoty mají na zadním díle kapsy a sedlo a jsou vyrobeny z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000313-8900-1
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.